درباره ما

مرکز تعمیرات اپل ( مک بوک ایر )

مجتمع فنی ملی پایتخت از سال ۱۳۷۸ کار خود را در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات سخت افزارآغاز نموده و فعالیت های گسترده ای را در این زمینه ها داشته است

این مرکزبا استفاده از تکنسین های حرفه ای و کارگاه های مجهز توانسته است در تعمیرات دستگاه های الکترونیکی مانند لپ تاپ ها – کامپیوتر – تجهیزات صنعتی و  پزشکی به یکی از قوی ترین مراکز تعمیرات بدل شود. ازآن جایی که محصولات اپل جایگاه خاصی در بین کاربران ایرانی دارد و افراد زیادی از لپ تاپ های مک بوک – آیپد و آیفون استفاده میکنند طبیعتا نیاز به یک مرکز خدمات فنی و تعمیراتی امری است واجب.البته مراکز تعمیراتی زیادی در کشور وجود دارند که کار تعمیرات محصولات اپل را در ایران انجام میدهند.

این مرکز در به دلیل خاص بودن لپ تاپ های اپل و کل محصولات این شرکت جهت عیب یابی و تعمیرات از تکنسین های حرفه ای – با تجربه و کاربلدی استفاده میکند و همچنین کار عیب یابی و تعمیرات در کارگاه های مجهزی انجام میشود.

شما می توانید در زمان بروز مشکل برای دستگاه مک بوک ایر خود لپ تاپ را به این مرکزانتقال دهید تا تعمیر شود

لازم به ذکر است که زمان برای ما بسیار مهم بوده و همیشه در تلاشیم در کمترین زمان کار تعمیرات را انجام داده و تحویل مشتری گردد،ولی  ترجیح میدهیم به دلیل بالا بردن سرعت از کیفیت کار کاسته نشود.

مثال بعد از تعمیر دستگاه این وسیله ها نیاز دارند که به صورت کامل تست شوند و روند تست چند روزی بیشتر از زمان تعمیرات به طول می انجامد که  این در نهایت به سود مشتری خواهد بود.

لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران-میدان انقلاب-کارگر شمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-ساختمان۹۸-واحد۳
۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹—–۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

در صورت داشتن سوال – پیشنهاد و یا انتقاد می توانید با استفاده از فرم زیر با ما ارتباط برقرار کنید.